Yürüyorum Kendi Yolumda

Yuruyorum kendi yolumda
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Duygu ben. Buradan kocaman selamlar öncelikle. Arkadaşlık sürecine adım atmaya karar verdim. 4 senedir dulum yürüyorum kendi yolumda bir şekilde ama ilerisi beni düşündürmüyor değil. Çevremde bana ilgili olan çok kişi var fakat bende o ilgi yok. Asıl önemli olan durum ilgi ve alaka değil ki. Ne kadar ciddisiniz onu bilmem gerekiyor. Ciddiyetten bahsederken yuva kurmak falan değil öyle anlamayın olur mu? Ben erkek arkadaş arıyorum gerçekten kendimi yanında mutlu hissedeceğim bir arkadaşlıktan söz ediyorum.

Yaşımı merak ettiniz sanırım. 32 yaşındayım. Daha yolun başındayım. Erken evlendik, erken boşandık yapacak bir şey yok herkes kendi yolunda ilerliyor. Bakıyorum da bizim kızlar çok mutlu bu durumdan. Onların yüzünden değil, kendime verdiğim değerden dolayı bu kararı aldım.

Hasretlik bitmeli ya ben arkadaşımı arıyorum hey size söylüyorum. Ay tamam pardon abarttım sanırım. İçi mutluluk dolu biriyim ben. Ağlayan birini o an güldürebilirim haliyle. Görsel anlamda muhteşem olduğumu da söylemek istiyorum. Eee artık gerisini siz konuşun buyurun efendim ne diyordunuz? Evet, mesajlarınızı bekliyorum beyler. Kalan sağlar bizimdir sözünü de çok seviyorum haydi bakalım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.