Arkadaşım Ol Yeter

Arkadasim ol yeter
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Adana
Medeni Durum: Dul
İsim: İrem
Yaş: 33
Boy Kilo: 174 / 70
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Reklamcılık

Arkadaşım ol yeter dese bu güzel bayan ne yapardınız acaba beyler? Nasılsınız umarım herkes iyidir, aman benim gibi olmayın da gerçekten can sıkıcı bir halim var şu son 6 aydır. Ne siz sorun ne ben anlatayım. Ya da yok yok sorun ki konuşalım be. İrem adım. 33 dul bayanım. Herkes yeniden evlen dese de kusura bakmasın kimse o defteri çoktan kapattım. Ne yaşadığımı en iyi bilen benim o yüzden artık hayatın tadını çıkarmak istiyorum. Gerek yok bu saatten sonra.

Ben arkadaş edineceğim ve onunla güzel vakitler geçireceğim tam anlamıyla dostça. Bu süreçte yanımda olacak beylerden mesaj beklediğimi söylemek istiyorum. Ama şunu da bilin. Kafa dağıtmak için gelmedim harbiden iyi bir dostluk, kalıcı bir arkadaşlık kuracağım buradan.

Başka seçeneğim yok bilginiz olsun. Günlerin su gibi geçtiği bu zamanlarda daha fazla yalnız kalmak bana göre değil. Kumral bir bayanım ben bu arada. Yaşıma lütfen kimse aldanmasın, gerçek anlamda bakımlıyım. Şu sıralar yapmak istediğim tek şey böyle uzun bir yolculuğa çıkmak ama tek başıma değil işte. Mesajlarınızı bekliyorum beyler.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum