Hayali mi Gerçek mi?

Hayali mi gercek mi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Adana
Medeni Durum: Bekar
İsim: Gizem Su
Yaş: 27
Boy Kilo: 166 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Diş Hekimi

Hayal mi gerçek mi bu yaşadığım durum acaba? Selam benim adım Gizem Su. Arkadaşlar nasılsınız ya ben çok heyecanlıyım. Neden diye sormayacaksınız sanırım. İçimde garip bir his var yani bir yanım mutluluk, diğer yanım yalnızlık. Anlayamadım gitti. Ama sonradan fark ediyoruz yalnızlık bizi bitiriyor diye. Yaşım 27. Öyle içine kapanık biri değilim. Üniversite yeni bitti falan. Biraz boşluğa düştüm demek ki. Sadece arkadaşlık tekliflerine açığım ben bu arada.

Aşırı ciddi düşünenler maalesef uzun süre bekleyecek. Kafam çok dolu ve en acilinden dağıtmam lazım. Bu arada sizler de mesaj atarken yaşınızı paylaşırsanız sevinirim. Yaş önemli bir şey benim için. 35 yaşına kadar arkadaşım olabilir sorun yok. Gerisine bakarız be.

Bazen can sıkıntısından kendimi yollara vuruyorum. Birkaç gün gezip geliyorum ama yine aynıyım. Hayatımda bir arkadaşım olsa böyle olmayacağım adım gibi eminim zaten de neyse. Gelin görün eksik olan şey bir dost… Güzel bir bakış, ne bileyim hoş düşünceler falan. Merak ettiğiniz herhangi bir şeyi sorabilirsiniz çekinmeyin rahat konuşun benimle. Numaramı da vereceğim zaten.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun