Artık Yalnızlıktan Usandım

Artık yalnızlıktan usandım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kırıkkale
Medeni Durum: Dul
İsim: Harika
Yaş: 38
Boy Kilo: 165 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Memur

Artık yalnızlıktan usandım. Güzel günler dilerim. Harika ben. Nasılsınız arkadaşlar? 38 yaşında monotonlaşan hayatını değiştirmek isteyen dul bir kadınım. Bu kararı buradan açıklamak istedim. Kim bilir kısmetim buradadır belki. Şans işi diye düşünüyorum aslında. Boşandıktan sonra hiç kimseyle bir flört sürecim olmadı o yüzden oldukça heyecanlıyım. Eski günlerimi hatırlatıyor bu durum bana.

Neden böyle bir arayış içine girdim ondan da bahsedeyim hemen size. Herkesin menfaat peşinde olduğunu gördüm. Ben de uzaklaştım ve biri olsun tam olsun hayatımda dedim. İyi mi ettim sizce? Neyse bunlar saçma sapan vakit öldüren konular. Aşırı kıskanç olmayan, sorumluluk sahibi ve bakımlı biriyim ben. Genel itibariyle kendimi düşünmem. Ya şu hayatta da mutlu olamıyorsak gerçekten bu bizim suçumuz.

İlerleyen yıllarda artık huzur dolu bir hayat yaşasak çok mu şey istiyoruz? Bunun için doğru insanla doğru yerde karşılaşmak gerekiyor. Varsın olsun deneyelim ne olacak dememek lazım. Ama doğru insanı bulunca fazla beklememek gerekiyor. Güzel günler düşlemeye devam ediyorum. Şanssız biri olsam da çevremdeki insanlar tarafından seviliyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. 46 yaşında dulum annemle yaşıyorum 1 senem var emekli olmama durumum iyi bahçem var evim var ama yalnızım sevmek sevilmek dünyanın en güzel şeyi. Ama koca dünyada yalnızım şehvani nefsani peşinde değilim hissani kalbani duygularla doluyum bir sevenim olur umarım cevap yazarsın umarım