Mutluluk Çok Uzak Değil

Mutluluk çok uzak değil
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kırıkkale
Medeni Durum: Bekar
İsim: Saniye
Yaş: 27
Boy Kilo: 163 / 52
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Yönetici Asistanı

Selamlar Saniye benim adım arkadaşlar. 27 yaşındayım. Mutluluk çok uzak değil dimi arkadaşlar? O yüzden bazı kararlar aldım kendimce ve uygulamaya da buradan başlamak istiyorum. Şimdi arkadaşlar arkadaş bulmak için buradayım ama sevgilim olacak birisi. Bir önceki ilişkim biteli 3 yıl oldu. O zamandan beri hayatıma kimse girmedi. Haliyle insan zaman zaman duygusal boşluk içine düşüyor. Ee arkadaşlarım desem hepsinin hayatında birileri var.

Güzel düşünüyorum ki güzel olsun. Anlaşmalı en başından her şeyi konuşmalı. Hobiler, fobiler. İki insan birbirini ne kadar iyi tanırsa o kadar güzel sonuçlar ortaya çıkar diye düşünmekteyim. Neyse onun dışında çalışıyorum iyi bir işim var diyebilirim. Ruh ikizi derler ya hani işte onu bir bulabilsem mutlu olacağım da yok işte ne yapalım. Beni daha iyi tanımak için mesajlarınızı bekliyorum.

Herkese dönüş yapacağım emin olabilirsiniz. Onun dışında laf lafı açar konuşuruz şu an aklıma bir şey gelmiyor maalesef. Görüşmek üzere. Ama lütfen şu güzel mesajlarınızı benden esirgemeyin olur mu? Çünkü mutluluk bu kadar uzak olmamalı ya.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun