Sevgi Her Şeydir

Sevgi her şeydir
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kırıkkale
Medeni Durum: Dul
İsim: Hatice
Yaş: 37
Boy Kilo: 166 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Müşteri Hizmetleri

Selam olsun herkese. Hatice ben. 37 yaşındayım. Bana göre bu hayatta sevgi her şeydir. Çünkü sevginin olmadığı yerde inanın hiçbir şey olmaz. Aksini iddia edenle de oturur tartışırım yani. Evet beyler neden buradayım peki? Sevgisizlik yüzünden. Eksik olan şey ne? Tabi ki bir sevgili. O yüzden buradan bir ilan açma gerekesimi duydum. Çalışkan, saygılı, bir kadınım ben. Biraz heyecan var tabi ki olmaz mı, olsun o kadar da. Neyse bunları da geçtim bazı konulardan bahsedeceğim. Daha önce arkadaşlarım oldu ama sanki bir türlü tamamlanamadık gibi.

Canı sıkılan ya da sıkılmayan herkes yazabilir bu arada. Maksat tanışmak. Onun dışında insanların anlamlı ve güzel günler geçirebilmesi için illa birbirine uyması gerekmiyor. Her iki taraf birbirini tamamlarsa olay tamamlanır bence. Şunu fark ettim gerçekten. Hayat çok ama çok hızlı geçiyor. Gerçek aşkı bulmadan, mutlu mesut olmadan neye yarar ki?

Bu sorunun yanıtını çok düşünüyorum ama artık sakinleştim. Yaşayanlar bilir bu heyecanı. Sıra bizde. Farklı bir kadın değilim, sevgilimin huyundan giderim yani o konuda da sorun yaşamayız. Görüşmek üzere diyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum