Bir Kıvılcım Çak

Bir kıvılcım çak
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Yozgat
Medeni Durum: Bekar
İsim: Ayfer
Yaş: 34
Boy Kilo: 165 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Memur

Bir kıvılcım çak ateşi ben yakarım. Merhaba Ayfer ben umarım iyisinizdir arkadaşlar. Sevgili bulmak için buradayım. Sosyal yaşantı konusunda gayet doyurucu bir hayatım var yine de iyi dostluklar olmadan yetersiz kalıyor. Arkadaş aramamın bir sebebi de bu. 34 yaşındayım, hayatım boyunca herkese karşı dürüst oldum ve karşımdaki insanlardan da bunu bekliyorum. Yalan bu hayatta en nefret ettiğim şeylerin başında geliyor.

Basit kurallarım var. Karşılıklı anlayış gayet yeterli bir durum benim için. Hayattan beklentilerimi yüksek tutmam arkadaşlar. Hayaller kurup sonrasında üzülmek yıkıcı oluyor gerçekten. Benimle sevgili olmak istiyorsanız kendinizi tanıtan detaylı mesajlarınızı okumak isterim. Acaba aradığım gerçek aşk burada mı inanın çok merak ediyorum.

Çok uzun zaman oldu çünkü bu duyguyu yaşamayalı. Zaman ne gösterecek kimleri karşımıza çıkaracak bilemiyorum. Belki de üzecek bizi ama inanın herkesin mutlu olmaya hakkı var şu kısacık hayatta öyle değil mi beyler. Siz neler düşünüyorsunuz peki? Sizin hayata ilişkilere bakış açınız nedir. Mesajlarınızı biran önce okumak istiyorum. Belki o kişi sensindir?

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum