Bir Parça Mutluluk

Bir parça mutluluk
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Yozgat
Medeni Durum: Bekar
İsim: Açelya
Yaş: 27
Boy Kilo: 163 / 50
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Sigortacı

İyi günler, ben Açelya. 27 yaşındayım ve ciddi bir ilişki için buradayım. Düzgün kişiliğe sahip, yalan söylemeyen ve açık sözlü olan niyeti evlilik olan bir beyefendi arıyorum. Çok büyük beklentilere girmenize hiç gerek yok. Bir parça mutluluk istiyorum hayatımda hepsi o kadar. Ben beklentilerimi çok yüksekte tutmuyorum arkadaşlar. Sonuçta hepimiz insanız ve taleplerimiz belli. Neşeli insanlar çevremde olsa yeter ve dürüst olmaları yeterli.

Daima sözünde duran kişileri sevmişimdir.  İyi vakit geçirmesini bilen, hayatı seven, keyfince dolu dolu yaşayan biriyim. Yakınımdaki insanların da böyle olmasına önem veriyorum. Çevremdekiler genel olarak baktığımda keyifli, kaliteli vakit geçirebilen insanlarla dolu. Onların pozitifliği bana da yansıyor. Hayatımın akışında yer verdiğim insanlar bu çizgideler bu yüzden.

Biliyorum günümüzde böyle insanlarla bir araya gelmek kolay değil ama hayat felsefem bu sevgili beyler. Bu noktadan sonra derdim arkadaş bulmak değil, ileriye dönük bir ilişki yaşamak. Hayallerimin peşinden gitmek istiyorum arkadaşlar. O arzuladığım hayatı yaşamak eşimle ailemle mutlu olmak bundan sonraki hedefim artık. Sözü size bırakıyorum artık. Bakalım kimlerden nasıl mesajlar gelecek.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun