Bir Ömür Benimle Ol

Bir ömür benimle ol
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Yozgat
Medeni Durum: Bekar
İsim: Elif
Yaş: 32
Boy Kilo: 168 / 56
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Belirtmemiş

Bir ömür benimle ol gerçek aşkı yaşayalım. Herkese selamlar iyi günler diliyorum arkadaşlar. Elif ismim. 32 yaşında evlilik düşünen bayanım. Farklı bir karar aldım kendi adıma. Böyle internet üzerinden ilan vererek tanışmak istedim. Neden bilmiyorum ama sanki aradığım kişiyi bu şekilde bulacakmışım gibi geliyor bana. Hemen beklentilerimden kriterlerimden bahsedeyim arkadaşlar. Benim için en önemli şey ilişkilerdeki güven ve saygıdır.

Sevgi zaten biz görüşünce başlayacaktır. Önce ısınacağız sonra konuşacağız. Gerisi gerçekten sıkı bir arkadaşlık diye düşünüyorum. 5 yıldır hayatımda kimse olmadı ve bu durum artık can sıkıntısı olarak karşıma dönüyor. Yalnızlık bana göre değilmiş bunu çok net anladım. Kendime haksızlık bu yakıştıramıyorum gerçekten de. Bu aşamada sizi de dinlemek isterim nasıl bir kadınla arkadaşlık kurmak istediğinizi.

İnsanlar bazen çok garip ama bunu biliyorum. Ne dediğini bilmiyor bazen de üzüyor. Ben artık üzülecek zaman bulamıyorum. Kendi kendime idare ediyorum hayatı lakin bunun da bir sonu var. İşte o son gelmeden her şey iyi olsun istiyorum arkadaşlar. Kriterlerimi sıraladım sizin de varsa paylaşın ben de yazayım hemen. Güzel günler bizim olsun.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun