Biraz Mutluluk Arıyorum

Biraz mutluluk arıyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Biraz mutluluk arıyorum şu hüzünlü hayatıma. Merhaba herkese Fatma adım. 34 yaşındayım ve dulum. Kendime gayet iyi bakıyorum ve umuyorum ki bu saatten sonra kriterlerime uygun adam çıkar karşıma. Ne istiyorum mesela merak eden var mı? Benim gibi güzel ve dul bir kadın öncelikle ilgi bekler. Sonra güven ve saygı gelir. Aslında saygı her şeyin de başıdır. Süreç böyle olunca ben de her anlamda ilgi göstermeye devam ederim.

Uzun ömürlü bir arkadaşlık da lazım umarım anlatabildim. Çabuk sıkılan bıkan bir kadın değilim çünkü. Şimdi beyler dul bir kadın olduğum için bazı konularda hassasım. Güven asla yitirilmemeli. Yalan konuşulmamalı ya bunları yazmak bile sinir bozucu çünkü olması gereken şeyler.

Her neyse ya ben mesajlarınızı bekliyorum. Ondan sonra nasıl ilerleriz bilemiyorum yaşayıp göreceğiz. Her ne kadar can sıkıntısından bahsetsek de inanın içimizde bir yerde o arkadaş vardır. Sadece çıkıp gelmeyi bilmeli. Gerisi inanın her şeyden güzel olacaktır. Haydi o halde ben kaçar sizi beklemeye geçiyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun