Yeni Bir Bakış Açısı Lazım

Yeni bir bakış açısı lazım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Afyon
Medeni Durum: Bekar
İsim: Senem
Yaş: 32
Boy Kilo: 169 / 64
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Satış Danışmanı

Senem ben selamlar herkese. Benim hayatıma yeni bir bakış açısı lazım arkadaşlar. Ben gerçekten sıkılıyorum artık bazı şeylerden. Mesela neler bunlar; sevip sevilmemekten mesela. Güvenim artık neredeyse kalmadı ancak ben arkadaş aramaya devam ediyorum. Olsun bu kez yine deneyeceğim. Uslu ve güzel bir kadın olarak buradayım. Birkaç ay önce sevgilimden de ayrıldım haliyle yalnız kaldım.

Bu da bana asla yakışmıyor. İşte bu yüzden kararımı verdim ve ileriye bakacağım kesinlikle. Her ne kadar çevremdeki kızlar bulamazsın dese de. Tabi kıskançlıktan hepsi çatlamaya devam edecek. Bu arada meşhur kararımı açıklıyorum.

Arkadaş arıyorum ancak evlenmek istemiyorum ben. Yaşım 32 sanki biraz erken diye düşünüyorum. Evet evlilik kararı almak öyle kolay değil bilirsiniz. Zaman gerek bunun için. Tamamen kendimle ilgili bir karar bu. Umarım yanımda olacak insanlar çıkar karşıma. Yarı yolda bırakılmadığım sürece sonuna kadar ilerleyen bir kadınım. Gerisi artık siz de beyler. Mesaj atarsanız numaramı aktarırım oradan devam ederiz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun