Evlenip Huzur Bulmak İstiyorum

Evlenip huzur bulmak istiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Afyon
Medeni Durum: Bekar
İsim: Canan
Yaş: 29
Boy Kilo: 167 / 56
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Muhasebe

Merhaba adım Canan. Nasılsınız arkadaşlar? Ben biraz heyecanlıyım kusuruma bakmayın. Artık her şeyi bir kenara bırakmak evlenip huzur bulmak istiyorum ama malum evlilik kararı almak kolay değil diye düşünüyorum. Bu süreçte yanımda olmak isteyenlere sesleniyorum. Gerçekten eş adayı arıyorsanız ben buradayım. Kaderimiz kimde yazılı bilmediğimiz için bu süreçte beni yalnız bırakmayacak birine ihtiyacım var.

Görüşürüz en kısa zamanda orası sorun değil ama ne bileyim işte düşünüyorum son zamanlarda. Yaşım 29 oldu. Bunun üzerimdeki yükü artırdığını düşünüyorum. Aşırı sosyal biri değilim haberiniz olsun. Evime sadık biriyim yani öyle de kalacağım. Çalışıyorum maddi anlamda sorunum yok. Güzel bir kadınım zaten onu söylemeye gerek duymadım bile.

Heyecanım için kusura bakmayın. Mesaj atan herkese döneceğim bunu da unutmayın. Biraz kendinizi tanıtmanız yeterli aslında. Bakalım neler konuşacağız neler yapacağız. İleriye bakmak lazım artık. Bu süreci başarılı bir şekilde yönetmemiz gerekiyor. Bu saatten sonra yalnız kalmak istemiyorum bunu da eklemek isterim. Mesajlarınızı esirgemeyin ben buradayım lütfen bekletmeyin beni de. O halde yine büyük bir heyecanla mesajlarınızı beklemeye devam ettiğimi de sizlerle paylaşmak istiyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun