Bitecek Mi Bu Yalnızlık?

Bitecek mi bu yalnızlık
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Ağrı
Medeni Durum: Bekar
İsim: Nalan
Yaş: 26
Boy Kilo: 159 / 56
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Çalışmıyor

Bitecek mi bu yalnızlık? Son bulacak mı bu hüzün? Nalan ben selamlar herkese. Yaşım 26. Biraz erken diyorlar ama yok ben evlilik kararımın arkasındayım. Yanımda olacak birine ihtiyacım var. Yok mu peki? Bence var. İnsanlar son dönemlerde çok yalnız kalmış. En azından çevremdeki insanlar bu şekilde. Yaş itibariyle evlilik kararı almanın ne kadar doğru olduğunu da anladım ama haberiniz olsun. Buna ek olarak ciddi arayışım devam edecek. Elbette mesaj atan herkese yazacağım konuşacağım.

Süreci en doğru şekilde değerlendirirsek asla sorun yaşamayız bence. Ama kişisel saygı çok önemli. Ayrılık sürecinde kimse kalp kırmamalı. Lakin bu saatten sonra ayrılmak için değil ömür boyu yaşamak için eş arıyorum ben.

Ne diyorduk ha şey aslında ben gerçek bir eş adayı arıyorum. Bu konuda yanımda mısınız bilemem zaman gösterecek. Günlerdir can sıkıntısında bunalıma girdim ayrıca. Tek amacım iyi bir eş bulmak çok mu şey istiyorum yapmayın ya. Biri çıkar üzer, biri çıkar ısınamadım ben ayrılalım der. Hayır bu tür durumlara kapalıyım. Sadece evlenmeyi düşünenler yazarsa çok ama çok sevinirim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun