Güle Güle Yalnızlık

Güle güle yalnızlık
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Ağrı
Medeni Durum: Bekar
İsim: Yasemin
Yaş: 26
Boy Kilo: 165 / 50
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Sigortacı

Kocaman selamlar herkese. Yasemin adım. 26 yaşındayım ben. Hayatıma artık farklı bir şekilde yön vermek istiyorum. Aradığım gibi kişi karşıma çıkar da güle güle yalnızlık derim bende. Bana gerçekten değer verecek beni sevecek birine ihtiyacım var. Ve onu da geçtim kırmayacak birileri yok mu şu hayatta? Ya kim geldiyse yıktı geçti beni ya nereye kadar böyle devam edecek? İnanın korkuyorum ben artık konuşmaya. Ne desem boşa gidecekmiş gibi oluyor. Bazen öyle bir of çekiyorum ki ne diyeyim ki yani.

Gerçekten hayırlısını istemekten başka çare de kalmamış gibi görünüyor. Evet ya evlenecek biri değil de sevgilim olacak biri çıksın karşıma. Bıktım şu yalnızlıktan. Heyecanlı bir yapım var. İnsanları kıramıyorum ve üzemiyorum. Ama nedense hep ben üzülüyorum bu ne olacak? Mesaj atacak olan herkese dönüş yapacağım emin olabilirsiniz.

Günlerdir düşünüyorum doğru insan ne zaman çıkacak karşıma diye. Ama bulamıyorum ve göremiyorum. Hayırlısını istiyorum buyursun gelsin. Ben hazır mıyım diye düşünmeden de edemiyorum. Yok be hazırım tabi ki. Yaşasın mutluluk, yaşasın sevgi ve saygı. Ama artık kahrolsun ayrılık ve yalnızlık.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun