Küçük Mutluluklar Beni Büyütür

Küçük mutluluklar beni büyütür
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selam millet. İlya ben. 37  yaşında dul bir bayanım ve neden buradayım diye soracaksınız elbette. Ben erkek arkadaş bulmadan asla gitmeyeceğim haberiniz olsun. Ya gerçekten bizim kızlar nasıl anlatıyor böyle ya. Hepsi geziyor tozuyor ama ben? Peki ben ne yapıyorum, sadece oturup düşünüyorum. Artık yeter bu kadarı. Küçük mutluluklar beni büyütür gerçekten de. Bir sonbahar yaprağının yere düşüşüyle huzur bulan biriyim ben daha ne olsun.

Büyük şeyler istemeyen bir kadınım, beklentilerim hep küçüktür. Lakin buraya kadar artık yalnızlığım gitsin başımdan. Kesinlikle benim de hakkım şu mutluluk denen olay. İçine kapanık biriyim biraz. Her şeyi anlatmam öyle zaten gözlerimden okunuyor.

Onun dışında ne desem düşünüyorum da. Ha bir de kıskancım ne yapayım. Erkek arkadaşımı herkesten kıskanırım. Bensiz bir yere gitmesin isterim. Asosyal da değilim aşırı sosyal da olamıyorum. Belki de karşıma böyle biri çıkmadı işte ondan böyle canım sıkılıyor kendimi eve kapatıyorum. Haydi buna bir son verelim ya. Minicik bir selam bile bizi çok mutlu edebilir. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun