Dillere Destan Yalnızlığım

Dillere destan yalnızlığım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kahramanmaraş
Medeni Durum: Bekar
İsim: Bahar
Yaş: 28
Boy Kilo: 168 / 63
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Çalışmıyor

Bahar ben selamlar herkese. Bazı şeyler vardır sen söylemezsin zaten görünür. İşte öyle bir şey var, dillere destan yalnızlığım ve güzelliğim. Birden bir kasırga gibi esiyorum sonra duruluyorum. Usulca yağan bir yağmur gibi yüreğim var. Şiir yazmayı seviyorum fark ettiniz umarım her neyse selam arkadaşlar. Sevgili aramaya geldim bulur muyum sizce ne dersiniz? Yaşım 28 diyelim şimdilik. Öyle kan revan içinde değilim elbette ama yalnızlık artık canımı sıkmaya başladı bir an önce hayata atılmam lazım.

Aradığım kriterleri paylaşmak istiyorum ayrıca. Yalan konuşanı asla sevmem. Yüreğinde beni hissetmeyenler ile de işim olmaz. Deli diyorum kendime bazen bırak hayatı akışına falan ama yok. Nereden baksan tutarsız bir hayat. Düzene koymam lazım.

Bu yüzden de kendimle barışmam lazım. Birini bulursam belki kendime geleceğim ne bileyim hiçbir şey düşünemiyorum şu aşamada. Geldim yazıyorum işte sizlerden yorum ve mesaj bekliyorum açıkçası. Güzel bir şey olsun şu hayatımızda artık inanın yaşam sevincimiz gidiyor. Bir de evlen diyorlar ya doğru insanı mı bulduk henüz öyle bir karar alalım, hayır.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun