İçim İçime Sığmaz Oldu

içim içime sığmaz oldu
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kahramanmaraş
Medeni Durum: Dul
İsim: Gamze
Yaş: 35
Boy Kilo: 169 / 58
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Asistan

Merhaba ismim Gamze 35 yaşındayım arkadaşlar ve hemen konuya girmek istiyorum. Bir şey söyleyeyim mi? İçim içime sığmaz oldu artık. Ne demek bu açıklamak isterim. Ben çevremde her zaman ilgi gören biriyim. Bu yüzden kıskançlıklar falan çok oluyor umarım son bulur. Artık düzenli bir hayat arkadaşım olsun istiyorum. Evlilik amacım yok şimdilik. Böyle ne bileyim hem sevgilim hem dostum gibi.

İnsanca davransın, saygılı olsun ben de aynı şekilde ona. Kimseyi kıramıyorum ben biliyor musunuz? Ne zaman canım sıkılsa zaten odama kapanıp insanlarla iletişimi kesiyorum. Artık sosyal bir kadın olarak hayatıma devam etmek istiyorum beyler. Nasıl yani diye soracak olanlar yazsın mesaj atacağım. Telefondan konuşuruz ya bende konular çok derin.

Olmadı mı olmuyor biliyorum bu tür dertler gelip beni buluyor yoruldum. Çevremdekiler nasıl mutlu ama insan kıskanıyor. Bu defa umudum var artık ben de sadece kendimi düşüneceğim. Aşık olmak da değil bu yani hoşlantı yetiyor bazen biliyor musunuz? Yalanlara sarılarak yaşamak değil, doğrularla yüzleşmek şart.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun