Gerçeği Görmek Gerek

Gerçeği görmek gerek
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kahramanmaraş
Medeni Durum: Bekar
İsim: Açelya
Yaş: 28
Boy Kilo: 166 / 64
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Öğretmen

Merhaba Açelya ismim kolaylıklar herkese. Biliyor musunuz gerçeği görmek gerek artık. Neden böyle bir şey dedim hemen aktarıyorum. Şimdi ben 28 yaşındayım bir sevgilim olsun diye can atıyorum. Birkaç sene önce aslında çevrem kalabalıktı şimdi neden yoklar bilmiyorum umurumda da değil. Kabul ettim var bir sorun. Bir gün otururken arkadaşlarla dediler ki sende takıntı var. Yani o nereye gitti, şu an kiminle falan.

Durdum düşündüm baktım doğru. Sonraki arkadaşım aynı davranışları bana sergiledi bunaldım. O kadar daraldım ki zaten ayrıldık. İşte sorunu buldum ve ondan sonrasını toparladık. Şimdi de sevgili aramaya geldik ne bileyim. Önce aynaya bakmak gerekiyormuş arkadaşlar. Ders oldu bana. Artık kimseyle ilgili bir düşüncem yok. Sadece kendimin mutluluğu yeterli bana.

Dedikodu asla yapmam, kimsenin arkasından konuşmam. Güzelim şükürler olsun. Maddi bir beklentim ve ihtiyacım zaten bulunmamakla beraber hislerime dokunacak biri olsun yeterli. Birazcık kıskançlık var ama o devam edecek zaten. İnanın aklıma başka bir şey gelmiyor yazarsanız telefondan konuşalım derim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun