Gözlerim Artık Dolmasın

Gözlerim artık dolmasın
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Nadide’den merhaba. 29 yaşında bayanım sevgili bulmak istiyorum. Çok merak edenler oldu bu neyin yalnızlığı diye. Yani beyler herkes farklı şeyler yaşayabiliyor bu hayatta bilirsiniz. Ben de onlardan biriyim. Tanışınca detaylı anlatırım şimdi beklentilerimden bahsetmek istiyorum. Gözlerim artık dolmasın, canım sıkılmasın istiyorum. Sanırım bunlar abartılmış şeyler. Eskisi öyle diyordu şaka gibi gerçekten. İnsanlar hata yapabilir önemli olan onu tekrarlamamak diye düşünüyorum.

Gelin görün ki benim karşıma çıkanlar hata üzerine hata yapmaya devam ettim. Sıfırdan bir hayat istiyorum. Sildim eskileri, çöpe attım defterleri. Küçücük bir umudum kaldı sadece bana. Yaşam belirtisi veriyorum o konuda sorun yok ama öyle bir sıkıntı düşüyor ki içime bazen.

Buna ne yapacağız diye düşünüyorum sürekli. Varsa farklı bir çaresi buyursunlar efendim yazın da öğrenelim. Yaşamdan şikayetçi değilim ama yanlış anlaşılmasın burası. Sadece ne istediğini bilen ve bir kadını mutlu edebilecek insanlarla iletişim kurmak istiyorum. 6 ay öncesine kadar ciddi düşündüğüm biri vardı ama artık asla. Sevgili yapıp gezeceğim keyfime bakacağım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun