Sevgi Dolu Bir Hayat Bekliyorum

Sevgi dolu bir hayat bekliyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Kucak dolusu sevgiler herkese. Adım Gülcan. 36 yaşındayım, aslında neredeyse 37 oldum sayılır. Sevgi dolu bir hayat bekliyorum ve bunun için de güzel bir başlangıç yapmak istiyorum artık. Peki bu nasıl olacak? Tabi ki ciddi bir eş adayı bularak. Burada olma nedenim aslında evlenmek. Doğru insanla karşılaşmak bana güç katacaktır. Onu da geçtim merhametli beylerden zarar gelmez. Bundan önce birkaç arkadaşlığım oldu ama ciddiyete falan dökülmedi.

Çok yanlış kararlar almışım meğer. İnsanlardan uzaklaşmışım, dünyamın merkezine koymuşum. Sonuç ne peki? İnsanlara karşı güvenim azaldı. Var mı bu güveni toplayacak bir beyefendi? Mutluluk çok uzakta olmasa gerek.

Ya arkadaş herkes mi mutlu yoksa bende mi sorun var diye düşünmekten de yoruldum gerçekten. Hayat bu çok hızlı geçiyor. Can sıkıntısından tutun da daha pek çok sürece kadar artık aklım almıyor benim. Çıksın karşıma şu prens de evlenelim diyorum her gece. Her şey bir anda olmayacak orası da bir gerçek. En azından birkaç adım atılırsa içim rahatlar ve geleceğe dair daha güzel planlarım olabilir. Birlikte dünya turuna çıkmak gibi…

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun