Elveda Yalnızlık

Elveda yalnızlık
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İsmim Şilan selam olsun arkadaşlar size. 38 yaşındayım ve arkadaş arıyorum. Yadırgamasın kimse lütfen. Elveda yalnızlık demek istiyorum artık. Yani yapacağım bir şey kalmadı ne yazık ki. Her defasında insan bu kadar yalnız bırakılır mı diye düşünmekten kendimi alamıyorum. O kadar doluyum ki bunu nasıl paylaşayım bilmiyorum. Yazarsanız dönüş yaparım güzelce muhabbete başlarız problem yok. Yaşımdan ötürü aslında evlen diyen de çok ama oralı değilim ben.

Genelde yalnız yaşamayı seven biriydim ama baktım artık olmuyor. Bu yüzden güle güle yalnızlık parolasıyla yola çıkıyorum. Evet ne diyorsunuz çıkar mı karşımıza bizi anlayacak birileri? Bence o şu an burada okuyor bunu. Bana kendinizden bahsetmeniz yeterli. Kimsiniz ne iş yaparsınız diye.

Ben çalışan bir kadınım arkadaşlar. Erkek arkadaşımın da çalışmasını isterim. Her şeyi paylaşacağım birisi olursa daha ne isterim ki. Lafı çok uzatmanın anlamı da yok. Buyursunlar bakalım en güzel anılar bizim olsun, her şey istediğimiz gibi ilerlesin. Başka bir beklentim yok emin olabilirsiniz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun