Yalnızlıktan Hoşlanmıyorum

Yalnızlıktan hoşlanmıyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İyi günler diliyorum herkese. Yıldız adım. 38 yaşındayım. Var ya yalnızlıktan hoşlanmıyorum hiç hem de. Bu nedenle yaşamın anlamı bence iyi bir arkadaştan geçiyor. Bu herkes için böyle olmayabilir ama ben bu şekilde düşünüyorum. Aynaya bakıyorum da hem güzelim hem de şirin. Tamam bunlar yetmiyor biliyorum. Anlayışlı bir bayanım, egoist hiç olmadım falan.

Karşımdaki insan da umarım böyle olacak. İlişkiler öyle göründüğü gibi kolay bir süreç de değil bence. Düşüneceksin, konuşacaksın, her konuyu tartacaksın falan of çık işin içinden şimdi. Yalnızlık beni daraltmaya başladı. Maddi anlamda özgürüm çünkü çalışıyorum.

Ama maneviyatım sıfır. Yani ruhsal yapım değişik. Artık yalnızlıktan mıdır yoksa farklı bir şeyden mi anlamış değilim. Kesinlikle yalnızlık yüzünden. Sosyal çevremde arkadaşım çok ama ciddi yaklaşımda bulunan kimse olmadığı için çok sıkılıyorum. Artık birisi olsun hayatımda gerçekten böyle yürümez. Onu da geçtim her zaman can sıkıntısıyla günler geçmiyor. Ciddi bir erkek çıkarsa karşıma o zaman işler değişir benim için. Her şey karşılıklı alınacak kararlar ile ilerler orası da unutulmamalı.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun