Mutlu Olmak Bana Hayal Geliyor

Mutlu olmak bana hayal geliyor
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Bilecik
Medeni Durum: Bekar
İsim: Nazlı
Yaş: 28
Boy Kilo: 160 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Çalışmıyor

Nazlı adım merhaba. Mutlu olmak bana hayal geliyor, neden diye soracaksınız şimdi. Durun anlatayım. Benim yaşım 28. Kendime bir sevgili arıyorum. Dürüst konuşmak gerekirse kriterlerime uygun biri hiç çıkmadı karşıma. Ne yapacağım diye düşünürken dur dedim kız biraz sakin ol. Buradan kendimi açıklayayım artık ne olacaksa olsun dedim. Bu zamana kadar her şeyin de hayırlısını istedim mesela.

Ama gelenler demek ki hayırlı değildi. Canım sıkkın olduğu için biraz olumsuz konuşuyorum kusura bakmayın. Sevgili olacağım adam önce bana saygı duymalı. Yani isteklerimi karşılamalı. Tabi öyle maddi anlamda değil o konuda ben özgürüm. Ne bileyim çok gezmeyi severim mesela.

Bir yere çağırdığımda ya bugün gelemem dememeli. Şehir dışına da çıkarız hep gezer hep tozarız bizim kızlarla. Artık dayanamıyorum hepsinin erkek arkadaşıyla gelmesi beni delirtiyor. Ben de buradan yazayım dedim şansıma artık. Yorum ve mesajlarınız çok önemli biliyor musunuz? Ben buradayken umarım düşer yazdıklarınız da hemen dönüş yaparım. Evlilik beklentim yok sadece sevgili olsak yeter.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun