Hasret Yoruyor Her Gece

Hasret yoruyor her gece
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Bingöl
Medeni Durum: Dul
İsim: Elif
Yaş: 40
Boy Kilo: 165 / 53
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Belirtmemiş

Merhaba, 40 yaşında boşanmış bir bayanım ve arkadaş arıyorum diyerek girmek istiyorum ilanıma. Çünkü hasret yoruyor her gece. Ben artık bu saatten sonra kendime bakarım. Başka insanlar için asla adım atmam. Çünkü çok yoruldum üzdüler beni. Bu yüzden kendi mutluluğumu düşünmeye başladım. Tamam belki seçimlerimiz hep yanlış oldu, üzüldük ve öylece kaldık baş başa yüreğimizle. Bunlara bir son vermeye geldim beyler.

Elif adım bu arada. En kısa zamanda sevgili yapıp kaldığım yerden devam etmek istiyorum. Yılın aşk ayları vardır inanıyorum. Mesela Kasım’da aşk başkadır. Mart’ta yeniden filizlenir çiçekler. Ben şiir yazmayı çok seven biriyim eğer sevgilim olursa neler yazarım neler.

Kriterlerimi yorum bırakan veya mesaj atanlarla paylaşmak istiyorum arkadaşlar. Sizlerin de varsa beklentileri mutlaka söyleyin. Kısaca kendinizden de bahsederseniz çok memnun olurum ayrıca. Aklım durdu şu an yazacak bir şey bulamıyorum. Burada olduğumu bilin lütfen gerisi kendiliğinden çorap söküğü gibi gelecektir. Daha önceleri de böyle oldu. Müsaadenizi istiyorum şimdilik. Biraz hüzün biraz heyecanla sizi beklemeye devam edeyim bari.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun