Hayatımda Güller Açacak mı?

Hayatımda güller açacak mı
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Erzurum
Medeni Durum: Dul
İsim: Berna
Yaş: 38
Boy Kilo: 166 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Çalışmıyor

Berna ben kolay gelsin herkese. Şu hayatta son zamanlarda sorduğum tek soru var; hayatımda güller açacak mı? Ne demek bu aktarayım. Beyler ben sadece yalnız değilim, içi neredeyse çürümüş bir kadınım. 38 yaşındayım sadece arkadaş arıyorum. Bulmadan gitmeye hiç niyetimin olmadığını da söylemek istiyorum. Ne desem boş biliyorum bazen kelimeler anlamsız. Ayrılık yaşadım tamam ama 4 sene geçti üzerinden.

Dul yaşamak mı koydu bana bilmiyorum. İşte bu yüzden bana yazacak olanlardan birkaç ricam var. Gitme buradan dedim yüreğime. Dinletemedim. Ben sadece kalbimle hareket ettiğim için hep böyle yalnız kalıyorum çok kötü bir durum biliyor musunuz?

Anlatamam bu duyguyu sadece insanlar mutlu olsun diye yaşamış gibiyim. Umarım bu süreç de sona erer hayatıma girecek kişiyle beraber. Takıntılı insanlar denk geldi bana hep ne yapayım biri söylesin. Çok da uzatmadan gidiyorum buralardan. Ama gelecek olan mesajlarınız beni çok mutlu edecek asla unutmayın. Telefondan devam edebiliriz bu güzel ve amansız sohbetimize. Hoşça kalın, kendinize de benden iyi bakın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun