Yalnızlık Baydı Artık

Yalnızlık baydı artık
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Erzurum
Medeni Durum: Dul
İsim: Deniz
Yaş: 34
Boy Kilo: 166 / 58
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: İşletmeci

Selamlar öncelikle. Adım Deniz. 34 yaşındayım. Cidden yalnızlık baydı artık. Çalışmaktan fırsat bulamadık ki bizi gerçekten seven bir sevgilimiz olsun. Birkaç teklif aldım ama ben istemedim nedense. İçime sinmedi sanki. Olsun sorun yok. Elektrik alamadığım biriyle sevgili olacağıma hayatımın aşkını beklerim dedim hep. 40’ıma kadar yalnız kalırım daha iyi. Abarttım sanki biraz ay ne güldüm neyse şimdi beyler, büyükşehirde yaşamanın verdiği bir sorumluluk var. Sürekli koşturursunuz yorulursunuz.

Ben artık sakinleşmek istiyorum. Sevgilimle vakit geçirmek istiyorum. Her şeyi geçtim ya doğa ile iç içe bir yaşam arıyorum. Köy evimiz var ailece yazın gider kalırız ama ben 2-3 gün kalıp işime devam ediyorum. Kendi işim olunca boş bırakamıyorsun. Gerçekten o kadar yoruldum ki bu hayattan format atmam lazım beynime.

Bu konuda aşırı ciddiyim. İlgilenen beyler mesaj atabilir yani benim gibi arayış içinde olan beylerden bahsediyorum. Yaşıma takılmayın güzel bir bayanım. Boş vakitlerinde ne yaparsın diye sormayın hiç boş vaktim yok. İş, güç, koşturmaca derken akşam oluyor ve uyuyorum. Umarım buraya kadardır artık yalnızlık. Heyecanlı bir arkadaşlıktan ziyade dolu dolu bir flört süreci yaşamak istiyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun