Şimdi Ben Ne Yapacağım?

Şimdi ben ne yapacağım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Erzurum
Medeni Durum: Bekar
İsim: Ferhunde
Yaş: 30
Boy Kilo: 166 / 58
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Avukat

Ferhunde adım merhaba okuyacak olan herkese. 30 yaşına adım attık. Nasıl da huzurlu gibi duruyorum aynaya bakınca. Gelin bana sorun bir de. Uzatmadan konuya gireyim. Arkadaş arıyorum sadece. Bu yaşta akla ilk gelen şey elbette yeni bir düzen falan olabilir. Hayır ben böyle bir duruma dahil olmak istemiyorum. Sevgili gibi bir arkadaşım olsun yeterli. Daha önce evlenmedim merak edenler için paylaşıyorum. Peki şimdi ben ne yapacağım? Buradan gelen tüm yorum ve mesajlara dönerek yaşamımı şekillendireceğim.

Hızlı bir hayatım vardı. Motor kullanmayı severdim sonra bıraktım ne varsa. Bana layık birini de bulamayınca içime kapandım durdum. Baktım böyle de olmayacak artık ileriye dönük adımlara karar verdim.

En son da sevgili aramak için çıktım yola. Kıskanç bir kadınım, erkek arkadaşım da böyle olsun isterim. İstemediğim bir şey olunca oradan uzaklaşırım bu da en kötü huyum işte. İyi geçinirim aslında bakmayın böyle dediğime. Yakından tanıyınca sizler de fark edeceksiniz. Şimdilik buralardayım bakalım kimler çıkacak karşımıza.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun