Aşk Lazım Artık

Aşk lazım artık
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Edirne
Medeni Durum: Dul
İsim: Zelal
Yaş: 36
Boy Kilo: 169 / 58
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Çalışmıyor

Zelal benim ismim. Selamlar herkese. 36 yaşındayım arkadaşlar. Aşk lazım artık şu hayatıma. Sevgili bulmaya karar verdiğim günden beri heyecanlıyım. Reel’de olmasın istiyorum. Buradan bulup tanışmak sanki daha heyecanlı. Birkaç kız arkadaşım da böyle sanal ortamdan buldu gayet güzel de beraberlikleri var. Gerçekten mutlular. İmreniyor insan onları görünce ya neyse konumuz bu değil dağıtmayalım dostlar. Şimdi şunları aktarmam gerekiyor.

Ben güvenmediğim kişiyle arkadaş bile olmam kaldı ki uzun süreli bir ilişki… O nedenle tanışma aşamasında dikkatli davranmak istiyorum. Aslında bu tür işler için vakit belirtmek çok saçma olur ama şimdiden söylemekte yarar var diye düşündüm. Büyük şehrin koşuşturmacası beni çok yordu. Artık sakin huzurlu bir hayat yaşamak sürdürmek istiyorum. Boşandıktan sonra epeyce dinledim kafamı. Tek eksiğim beni sevecek birinin olmaması hayatımda.

Son zamanlarda fazlasıyla yıprandım arkadaşlar hep içine kapanık gezerdim bu da beni yormaya başlamıştı açıkçası. İnsanlar ne düşünür diye yaşamıyorum. Kendime bakarım ben, hayatıma ve ileriye dönük düşünürüm. Karşımdaki adam dürüst olsun, kendine baksın ve iyimser olsun yeterli. Artık çok seçici olaya gerek yok. Adam gibi adamla karşılaşmayı umut ediyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun