Zaman Geçse de Yalnızım

Zaman Geçse de Yalnızım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Edirne
Medeni Durum: Bekar
İsim: Şirin
Yaş: 29
Boy Kilo: 168 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Çalışmıyor

Şirin ben. Zaman geçse de yalnızım hep kalbim tek başına yaşıyor biliyor musunuz beyler. Sevgili arıyorum kısa ve öz. Onun dışında tabi anlatacaklarım var. Yaşımı sonra söylerim. Ruh yaşım o kadar büyük ki sizlere anlatamam arkadaşlar. Her ne kadar hayat dolu biri gibi görünsem de gelin onu bana sorun. Evet şimdi anlatmak istediğim ilk şey, 29 yaşında tatlı bir kadın olarak neden buradayım?

Dediğim gibi yoluma yoldaş olacak birisi lazım. Sevgili olduktan sonra ileriye dönük bir şey düşünebilir miyiz o konuda fikrim yok. Henüz düşüncelerim sabit. Belki de birden evlenmek isteyeceğim çünkü karşıma çıkacak kişiye bağlı bu. Hayırlısını istemek lazım. Gerçekten sonradan çok mutsuz olan arkadaşlarımı görünce dikkatli adım atıyorum.

Herkeste öyledir adım kadar eminim. Haliyle tercihlerimiz bizim yaşamımızı doğrudan etkileyecektir. Sorunsuz bir yaşama adım atmamız gerek. Artık yaşımız ilerliyor ve hayat da su gibi gidiyor. Şöyle yanımıza yakışan, beni hiç yalnız bırakmayan bir beyefendi varsa buyursunlar yazsınlar anında dönüş sağlayayım. Dul değiliz sonuçta bakımlı ve güzeliz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun