Nereye Kadar Böyle Gidecek?

Nereye Kadar Böyle Gidecek?
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Edirne
Medeni Durum: Bekar
İsim: Rabia
Yaş: 33
Boy Kilo: 170 / 58
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Belirtmemiş

Rabia ismim selam herkese arkadaşlar. Neden burada olduğumu yazacağım merak etmeyin. Nereye kadar böyle gidecek söylenip duruyorum çünkü. Artık bizim kızlar da sinir oldu bana. 33 yaşındayım ve erkek arkadaş arıyorum birinci sebep bu beyler. İkincisi de biraz değişiğim bu aralar. Anlatamadığım bir şeyler var inanın kendime güveniyorum fakat tek kaldım. Böyle de hayat geçmiyor bıktım usandım resmen. İki cihanda da ben aşk kadınıyım diyebiliyorum lakin yaşadığım hayat beni yormayı sürdürüyor.

Ben kendine bakan, temiz ve anlayışlı bir sevgilim olsun istiyorum. Her dönem böyle farklı sorunlarım olabiliyor, tamam çözümleri var fakat tek kaldıktan sonra önemi kalmıyor. O yüzden umuyorum ki güzel sonuçlar alacağım buradan. Herkes yazsın mutlaka yalnız bırakmasın beni.

Ben birini başkasının yerine de koyamadığım için artık insanların beni anlamasını bekliyorum. Gerçekten huzurlu ve sakin bir hayat dilemeye başladım. Tamam olacaktır biliyorum ama zamanı gelmedi demek ki. Hayırlısını istemeye devam beyler. Lütfen çok fazla bekletmeyin beni canım sıkıldıkça gerilip yanlış kararlar alabiliyorum işte.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun