Sessiz Sakin Bir Bayanım

Sessiz sakin bir bayanım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Edirne
Medeni Durum: Dul
İsim: Dilan
Yaş: 37
Boy Kilo: 158 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: İşetmeci

İyi günler diliyorum. Adım Dilan. 37 yaşındayım. Son dönemlerde sessiz sakin bir bayanım içime kapandım resmen arkadaşlar. Peki neden buradayım? Yanıtı çok basit. Sevgili bulmaya geldim. Tabi hemen öyle olmayacak bazı şeylerin konuşulması lazım. Aslında çok ama çok uzun bir süreçten bahsediyoruz. Bakalım ben hayırlı işlerde aceleci değilimdir ama kişilik sahibi biri çıkarsa yok demem yani. Neyse karşılaşacağım kişi umarım benim gibi sessiz ve sakin biri olmaz.

İki kişi sessiz olursa gerçekten sorun yaşanabilir. Birinin konuşkan olması lazım haliyle o da sevgilim olacak yeniden beni hayata tutundurması gerekiyor. Bunların dışında henüz çalışmayan bir bayanım. İş yerimi sattım biraz kafa dinleyeceğim. Düşündüm durdum şu yalnızlık işi de ortadan kalksın artık. İnsanın bu zamanlarını tek başına heba etmedi saçma gerçekten.

Aşka vakit ayıramadım daha önceleri ama şimdi bol bol vaktim var. Güzel düşünelim ki güzel olsun. Hayat çok kısa gerçekten hızlı geçiyor. Ben artık mutlu olmak istiyorum. Gerçekten karakter olarak doğru düzgün bir insanla uzun süreli bir ilişki düşünüyorum. Tabi ki yaşım da çok geçmeden olmalı bunlar. O zaman şimdi hemen gelsin mesajlar yahu ne bekliyorsunuz?

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun