Bu Hayat Çok Uzun Ama Böyle Geçmez

Bu hayat cok uzun ama boyle gecmez
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Burcu adım. Selam iyi günler herkese. Yaşım 29. Hiç evlenmedim. Hollanda’da yaşıyorum. Ciddi arkadaşlıklarım oldu lakin ısınamadığım için ciddi bir karar alamamıştım. Buradan kısmetimi arıyorum arkadaşlar. Var evet biliyorum, kim var? Gerçekten eşini sevecek, sayacak, kırmayacak erkekler var. Evlenmek çocuk oyuncağı değil sonuçta. Bir ömür paylaşıyorsunuz birlikte. Ne güzel değil mi? Düşünmek güzel tabi ya uygulamak… İşte burada benim karşıma doğru insan çıkmadı.

Buradan çıkacak diye beklemek de istemiyorum ama kısmetim beni buraya yönlendirdi of bakalım ya. Genel itibariyle anlayışlı biriyimdir. Birazcık kıskancım o da olsun. Kıskanç erkekleri çok çekmem benim gibi biraz kıskanç olabilir. Onun dışında hmm ha şey var. Söylesem mi acaba? Tabi ya. Benimle evlenmeyi düşünen biri mutlaka iş güç sahibi olacak.

Yanlış anlamayın zengin olsun demiyorum. Sabah işine gidip akşam evine gelsin yeterli. Sevecen olsun, kırmasın ve üzmesin. Bunlar çok basit şeyler oysa. Hasret kaldık böyle adamlara gerçekten. Daha fazla duygusala bağlamadan ben gidiyorum. Mesajları tek tek okuyup döneceğim. Kendime söz verdim mutlaka evleneceğim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

2 yorum