Son Bir Şans İstiyorum Hayattan

Son bir şans istiyorum hayattan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kırklareli
Medeni Durum: Dul
İsim: Suna
Yaş: 39
Boy Kilo: 170 / 66
Çocuk: 1
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Memur

Suna ismim iyi günler. Son bir şans istiyorum hayattan ben. Dul kaldıktan sonra biraz soyutladım kendimi herkes gibi. Kafam toparlanır diye düşündüm ama tam tersi oldu nedense. Yalnızlık herkesin şu sıralar tek derdi bence. Yetmiyor gibi kendime vakit ayıramıyorum şu yaşta. Yaşımı da söyleyeyim de merakta kalmayın beyler. Henüz 39 yaşındayım. Hayatımın baharındayım hem de.

Arkadaşlar beni anlayan ve yanımda olacak biri lazım. Tek yaşıyorum belki bu yüzden umutsuz bir vaka gibi duruyorum. Tamam bizim çevreden teklif edenler falan olmuştu ama gelin görün ki o zamanlar kolay ısınamıyordum insanlara. Huzura ermek istiyorum bu kadar zor olacağını düşünmüyorum ne diyeyim. Beni kaybetmeyi göze alanlar oldu, şimdi onlar da tek tabanca kaldı.

Aman ya ilgilenmiyorum ben keyfime bakacağım bu saatten sonra. Yeniden şahlanmaya geldim, küllerimden doğacağım bu kadar basit. İnanmak yetiyor bazen beyler. Ben bu dünyada cenneti yaşamak istiyorum kısacası bu. Varsa merak ettiğiniz bir şey buyursunlar arkadaşlar buralardayım uzun bir süre. Aradığımı bulmadan gitmek gibi bir huyum yok.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum