Kendime Yalan Söylemekten Vazgeçtim

Kendime yalan söylemekten vazgeçtim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kırklareli
Medeni Durum: Bekar
İsim: Elif
Yaş: 31
Boy Kilo: 162 / 52
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Bankacı

Elif adım buradan bana yazacak olan herkese şimdiden selamlar. Birincisi kendime yalan söylemekten vazgeçtim. İkincisi artık sevgili bulup yoluma bakacağım. Eğlenceli bir kızım ben durum böyle yani. Yanımdaki kişi de öyle oturup sessizce durmamalı. Gece hayatını seviyorum, yaşadığım yer bana göre güzel ve keyifli. Böyle alıştık tabi her akşam çıkmıyorum. Sessiz kalmak gibi bir ihtiyacım da var benim.

Bu günden sonra kararım kesin kendime uygun birini bulup beraber yaşamak. Zaten bu evde tek başıma artık yapacak bir şey kalmadı. Sabah uyan kahve yudumla spora çık. Öğlen iş, koşuşturmaca. Tamam yetti bu kadar artık bunları sevgilimle yapma derdindeyim. Hayatımda farklılık olmalı yani kumrular gibi gezelim ne dersiniz? Bana göre aşk dünyanın en güzel şeyi.

Bende durumlar böyle arkadaşlar sizlerde ne var ne yok anlatsanıza biraz. Ben çok iyi bir dinleyiciyim merak etmeyin anlarım her şeyi de. Ayrıca güzelliğime de güveniyorum.  Bu kadar bakımlı ve güzel bir kızla daha önce sevgili olan yoktur herhalde.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun