Dul Kadınlar Hep mi Yalnız?

Dul kadınlar hep mi yalnız
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kırklareli
Medeni Durum: Dul
İsim: Esra
Yaş: 32
Boy Kilo: 162 / 52
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Muhasebe

Selam Esra adım. Merak ettiğim bir soru var. Dul kadınlar hep mi yalnız ya da bana mı öyle geliyor biri söylesin artık. Ben hayatım boyunca bu kadar olumsuz düşünmemiştim. Her gittiğim yere öyle bir negatif enerji yayıyorum ki anlatamam. Şu sıralar biraz daha sakinim. Ne bileyim bir arkadaşım olsa böyle olmayacak diye düşünüyorum. Lakin tek sorun yalnızlık da değil.

Kafa yapıma uygun birisi çıkmıyor karşıma ne alaka deyip duruyorum. Güzelim tam aksine ve 32 yaşındayım. Bekarlardan teklifler geliyor tabi o ayrı mesele ama arkadaş kalamıyoruz. Uzun ya da kısa vade arkadaşlık fark etmez bu saatten sonra bilginiz olsun. Duygularımı paylaşmak istiyorum ya duvarlarla konuşmaktan yoruldum anlıyor musunuz?

Gerçek bir insan ile karşılaşmak istiyorum ne var bunda. Bu güzellik boşuna mıydı yani o kadar bakım yapıyoruz kendimize. Dikkat çekiyoruz her yerde ama sorduklarında arkadaşım yok diyoruz. Canınız sağ olsun deyip geçiyorum artık buradan heyecanlı bir süreç başlatıyorum. Umurumda değil sanaldan arkadaş yapacağım ben.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun