Düşünmekten Yoruldum

Dusunmekten yoruldum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Adıyaman
Medeni Durum: Bekar
İsim: Bengisu
Yaş: 26
Boy Kilo: 165 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Sağlık Personeli

Bengisu benim adım selam herkese. Kolay gelsin iyi sohbetler diliyorum arkadaşlar nasılsınız? Ben iyi değilim gibi düşünmekten yoruldum sanki bu konuları. Nasıl olsa zaman geçiyor ama yoruldum ben. İnanın bu konuda canım bazen sıkılıyor. Yaşım 26 olsa da evlilik kararı verdiğimi paylaşmak istiyorum. Nasıl olsa can sıkıntısı deyip geçmeyin. Ben ciddi bir süreç arıyorum arkadaşlar. Umarım beni çok iyi anlarsınız.

Gerçekten evlenmeyi düşünen varsa bana yazabilir. İyi olacak eminim ama sabır gerekiyor biraz işte. Bakalım ya hayırlısı olsun her zaman insanlıktan yanayım ben. Güzel günler göreceğim biliyorum da kibar ve beyefendi birine denk gelemedim işte. Bu da benim canımın sıkılmasına yetiyor işte. Birbirimize bir ömür destek olacağımız bir hayat istemek çok mu sizce de arkadaşlar?

En kısa zamanda evleneceğim kişinin beni bulmasını istiyorum. Sabırsız biri gibi görünsem de bu süreci en iyi şekilde atlatmak amacındayım. Her neyse bakalım ben mesajlarınızı bekliyorum tamam mı? Lütfen sadece ciddi düşünenler yazsın bana. Kendinize çok ama çok iyi bakın ve beni asla unutmayın. Sonrası güzel olacaktır.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun