Hayallerim Yarım Kalmasın

Hayallerim yarim kalmasin
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Adıyaman
Medeni Durum: Bekar
İsim: Nazlı
Yaş: 30
Boy Kilo: 168 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Çalışmıyor

Kolay gelsin Nazlı ben. 30 yaşında bekar bir bayanım. Bu güne kadar yaşayamadıklarımın pişmanlığını çekiyorum. Hayallerim yarım kalmasın istiyorum artık burada olma nedenim sevgili bulmak. Dürüst karakterli biriyle tanışmayı istiyorum umarım herkes aradığı mutluluğu aşkı bulur diyelim. Daha önce evlilik falan bilmiyorum düşünmedim pek nasip olursa bakacağız elbette. Ondan sonra nasıl desem ne anlatsam şimdi takıldım kaldım ya. Aslında anlatacağım çok fazla şey var ama bu kısmı yüz yüze görüşünceye saklıyorum. Genelde iyimser kendine güvenen bir bayanım. Bakalım süreç nasıl ilerleyecek ben kendime güveniyorum.

Evlilik şu an düşündüğüm bir konu değil ona ayrıca bakılır. Arkadaşlar birkaç küçük kriterim var kabul görürse tabi. Saygı ve sevgiyi asla elden düşürmeyin olur mu? Çünkü bunlar olunca insan güzel yaşıyor, sevdiğine bağlı oluyor. Tamam biz en başta sevgili olacağız ne güzel ama ya ilerisi peki?

Bunu düşünen var mı neler olacak acaba diye. İleriye dönük bir zorunluluk yok tamam ama ne bileyim ya kafamda deli sorular. O yüzden bana yazanlarla bir konuşalım bakalım kim ne istiyor, ne bekliyor. Ondan sonrası emin olun çok kolay.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum