Tut Ellerimi Bırakma

Ellerimi tut birakma
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Adıyaman
Medeni Durum: Dul
İsim: Duygu
Yaş: 34
Boy Kilo: 168 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Sigortacı

Tut ellerimi bırakma lütfen. Selamlar herkese. Arkadaşlık için geldim buraya beyler. Adım Duygu. Dul bir kadınım ancak sevgili bulmam lazım. Yalnızlık asla bana göre değil ki ben bunu anladım. İnsan şöyle 1-2 hafta kendi kendine kaldığı zaman birçok şeyi düşünüyor. Bu gidişata son vermek istiyorum artık anlayacağınız. Yazın bana arkadaşlar yazın da konuşmaya başlayalım artık. Hep yorgunum ama şu aralar.

Bunun da nedeni stres ve yalnızlık. Dul bir kadın sadece ilgi ister başka bir şey değil. Beyler bu arada 36 yaşındayım. İçinde olduğum yalnızlığı artık siz anlayın. Gerçekten nereden nereye diyorum kendi kendime. Neler düşünüp nelerin hayalini kurarken gelmiş olduğum bu durum ister istemez üzüyor da beni. Bu süreçte yanımda olacak herkese de teşekkür ediyorum.

Umarım çok bekletmezsiniz artık dayanacak gücüm de kalmadı. Her neyse ben gidiyorum ama mesajlarınızı bekliyorum. İlgili, düşünceli ve kendine benim gibi bakan bir beyefendi bekliyorum. Son olarak bu zamana kadar hep güven verdim arkadaşlarıma. Bundan sonra ben de güven bulan taraf olmak istiyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum