Mutluluğum Olmak İster misin?

Mutlulugum olmak ister misin
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Adıyaman
Medeni Durum: Bekar
İsim: İrem
Yaş: 29
Boy Kilo: 169 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Muhasebe

Mutluluğum olmak ister misin? Merhabalar ismim İrem. Herkes iyi mi nasılsınız bakalım ben heyecan doluyum. Yaşım 29 ve bekarım. Sevgili arayışında olduğum için ilan açmaya karar verdim. Ya nasıl anlatsam şimdi kendime uygun birini arıyorum işte. Böyle gezip tozacağım birisi. Gerçekten bu hayat böyle geçmiyor ya canım sıkılıyor. Ama iyi ki buraya denk geldim. Mesajlarınıza anlık dönüş yapacağım. Ufak tefek şeylerle mutlu olmasını bilen bir kadınım. Para pul bunlar benim için önemsiz şeyler gerçekten. Mutlu olmaktan başka bir beklentim yok.

Beyler bazı beklentilerim var ufak tefek ama. Öncelikle kendim çok bakımlı bir bayanım. Sevgilim olacak arkadaş da aynı şekilde olmalı. Onun dışında beni çok kıskanmamalı. Ben haliyle kıskanılacak biriyim ya bir yere gidince hemen dikkat çekiyor bu kötü bir şey inanın bana.

Ama birbirimize karşı güven sağlarsak böyle bir sorunumuz da olmayacaktır. Her neyse öz güvenli, kendine bakan nerede ne konuşacağını bilen erkeklerin yazmasını bekliyorum. Sonrasında çok güzel bir başlangıç yapacağız ben buradayım. Detayları telefonda konuşmaya devam edebiliriz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum