Bunu Hak etmiyorum

Bunu Hak etmiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Arkadaşlar iyi günler diliyorum herkese. Neşe benim ismim. 25 yaşındayım. Evet hak etmediğim bir şeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Şimdi ben güzelliği falan her şeyi geçtim de gerçekten böyle bir başına kalacak bir kız değilim. Kendime yakıştırmıyorum açıkçası. Sebebi de var merak etmeyin. Öncelikle insanlar kendine çok havalı davranıyor, yani yanıma gelip kuzu kesilen, yanımdan gidince kendini bir halt sanıyor.

Ben de bunu hak etmiyorum işte. Nerede yanlış yapıyorum buldum. Her gelen kişiye ciddi bakıyorum da ondan. Artık hayır. Sadece arkadaş olacağım kesinlikle kararımı sonuna kadar uygulayacağım. Daha yaşım kaç ki benim zaten be. Neyin ciddiyeti? Evet beyler samimi bir arkadaşlık kurmak isteyenler buyursun bana yazsın ben de dönüş yapayım.

Başka türlü bu süreç ilerlemeyecek. Yeri geliyor tatile çıkıyorum, yeri geliyor hafta sonu günü birlik turluyorum. Eksik olan ne, tabi ki erkek arkadaşım yok. Tek başıma veya kızlarla takılmak da sıktı artık. Beni anlayan, güvenebileceğim, işte bu benim dostum diyebileceğim, kendine güvenenler mesajlarını yazabilir.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

4 yorum