Mevsimsiz Kar Yağar Gönlüme

Mevsimsiz kar yagar gonlume
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Mevsimsiz kar yağar gönlüme arkadaşlar. Bunu bana söyleten yaşadığım kötü şeyler olsa gerek. Bunun ne demek olduğunu bilir misiniz, sanmıyorum. Neyse. Her mevsim tadında güzel, arkadaşlık da öyle. Şimdi ben boşandım ve aradan bayağı zaman geçti. Baktım böyle olmuyor, yalnızlık yani canımı sıkıyor. Burayı keşfettim şimdi içimi döküyorum. Dönüşler geldikçe de numaramı paylaşıp arkadaşlık sürecine geçiş yapacağız amacım bu yani. Az kalsın unutuyordum ismim Rüya.

Yaşım 33 henüz. Evet herkesin aklındaki şey; erken yalnız kalmışsınız falan herhalde. Evet öyle oldu bir sorun mu var anlamadım? Neyse bir insanın zihnini okuyabiliyorum ben arkadaşlar. Bu zamana kadar okuduğum kitaplara borçluyum bunu.

İnsanların bakış açısı ne durumda, nasıl değişir hepsini görüyorum. Gerçekten de can sıkıntısı adamı yok eder bilirim. Ama bir kadını? Öldürür arkadaşlar direkt. Kanayan yarasına merhem olmalı adam dediğin. Kadın ise onu sevmeli, bırakmamalı. Ben yeni bir yol çizdim kendime, hayırlı olsun diliyorum yine kendime. Ama kesin konuşmamak lazım tabi ki. Yeter ki mesajlar gelsin ben geri dönerim o kolay.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun