Yalnız Bırakmayın Artık

Yalniz birakmayin artik
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Yeşim’den selam. Sancılı bir süreçten geçtim ben aslında. Haliyle kendimi burada buldum. Kendime bembeyaz bir defter açarak ilerlemek adına aranızdayım desem yeridir. O yüzden yalnız bırakmayın artık beni. Şimdi beyler şunu unutmamakta fayda var. Daha 6 ay kadar önce boşanmış bir kadına nasıl davranmanız gerektiğini bilmiyorsanız bana merhaba bile demeyin. Ben kibar adamları severim, dürüst olsun, ilgi ve sevgi beslesin.

Başka bir şey istemem yani. Paraymış pulmuş onlar boş işler. Gerçekten yanımda olacak birini arıyorum ben doğal olarak. Bu süreçte var mı acaba arkadaşlık kurmak isteyen? Ben yalnız kalamam bunu anladım son zamanlarda.

Ha şu da bir gerçek, evlilik peşinde koşmayacağım lakin arkadaşım olacak yani bu kesin bir şey. Yaşımı merak edenler için 37 canlar. Yaşlı falan değilim bilin istedim. Beni gördüğünüzde zaten kendinizden geçebileceğinizi de söyleyebilirim. Ay abartmıyorum durum gerçekten bu şekilde. Her neyse günün her saatinde burada olacağım mecbur. Mesajlara dönüş yapmak lazım değil mi? Neyse bakalım ben gidiyorum ufaktan. Güzel günlere doğru adım adım ilerlemek istiyorum. Görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun