Ne Fayda Şu Yalnızlığıma

Ne fayda su yalnizligima
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Ah etmek ne fayda şu yalnızlığıma. İyi sohbetler arkadaşlar. Adım Dilan. Burayı iyi ki buldum diyorum bugünlerde. Gerçi daha yazan olmadı çünkü ilk ilanımı açıyorum şimdi. Peki neden buradayım önce ondan bahsedelim mümkünse. Arkadaşlar ben sevgiye doydum, ilgiye de tamam dedim. Sadece yanımda biri olsun istiyorum anlatabildim mi? Yaşıma gelince, henüz 38 oldum. Daha çok yol var diye umuyorum ancak bu yolda beni yalnız bırakmayacak bir erkek arkadaşım olsa çok iyi olacak.

Can sıkıntısından, yalnızlıktan falan bunalıyorum bazen. Ya insan konuşacak adam arıyor. Bizim kızlar sağ olsunlar hep yanımdalar aslında hep kız kıza takılmak da canımı sıkıyor artık. O yüzden geldim buraya. Hayırlısı olsun diyelim.

Güzel düşünelim güzel olsun gerçekten arkadaşlık başkadır. Ama sağlam olacak, temeli sağlam olacak. Diyelim ki canım sıkıldı, mesaj attım veya aradım açılmadı. Eee şimdi bu neye yaradı? Umarım beni anladınız işte. Büyük beklentilerim yok ayrıca haberiniz olsun. Her ne kadar güzel şeyler düşünüyor olsam da öyle ilerlemiyor hayat. Vakitsiz öten horoz gibiyim ya kötü bir örnek oldu ama ne yapayım. Mesajlarınızı bekliyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum