Sadece Huzur Lazım

Sadece huzur lazim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Sevilay benim adım arkadaşlar iyi günler, bol sohbetler dilerim. Kendimi yalnız hissettiğim şu günlerde sadece huzur lazım diyerek ilanımı veriyorum. Nasılsınız herkesin keyfi umarım yerindedir. Gerçi yalnız olanlarda durum böyle değildir ama olsun. Yaşım 35. Son zamanlarda can sıkıntısından çektiğim şeyi başka şeyden çekmedim gerçekten. Bu arada dul bir kadınım, yazarken bunu göz önünde bulundurunuz. Arkadaşça bir başlangıç yapmak istiyorum. İş yerinden çok teklif aldım, evlenmek isteyenler falan.

Vay arkadaş dedim hayırdır bir yalnız bırakın beni. İzinliyim bir süre kafamı toplayacağım. Vaktim bu kadar bolken ben de buradan adım atmak istedim işte her şey bu kadar basit yani. Neyse aranızda benimle sohbet etmek isteyen veya arkadaşlık kurmak isteyen var mı acaba?

Hayırdır siz kimsiniz diye soracak olursanız; arkadaşlar ben narin, kibar, güzel ve bakımlı bir bayanım ötesi yok. Ne istediğinizi biliyorsanız ona göre yolumuzu çizeriz yani. Ancak uzun bir süre şu evlilik lafını duymak istemiyorum olur mu? Onun dışındaki süreçlerde yanınızdayım. Ama çok uzun süre düşündüm gerçekten hep böyle mi kalacağım diye ama yok be bu güzellikle yalnız kalmam ben.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun