Güzel Günler Yakın

Güzel günler yakın
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Zonguldak
Medeni Durum: Dul
İsim: Gizem
Yaş: 39
Boy Kilo: 166 / 56
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Memur

Gizem adım. Bol muhabbetler olsun. Dul bir kadın olarak artık aranızdayım arkadaşlar. İnancım tam çünkü güzel günler yakın diye umut ediyorum. İlanı açmaya karar verdim. Tabi ki bunun nedenleri var hep beraber konuşuruz sorun yok. Ama önce sizin de tam olarak arayışınızı öğrenmem gerekiyor. İyi bir dost mu yoksa sırdaş mı bekliyorsunuz? Ya da güzellik mi falan filan işte. Emin olun bende hepsi var. Yaşım 39 olmasına rağmen kendime bu zamana kadar iyi baktım haberiniz olsun.

Tabii nasip kısmet karşımıza neler çıkar bilemeyiz ama ilk mesajları atan herkese numaramı vereceğim. Bu şekilde görüşmeye Whatsapp’tan başlarız. Yani ben böyle daha uygun diye düşünüyorum. Varsa başka şeyler buyurun yazın bana. Mesajlarınızı da çok merak ediyorum şimdiden. Yaşınızı falan da ekleyin olur mu lütfen.

Biraz yalnızlık iyi gelir diye düşünürken 1 senedir tek kaldık. Şu evde içim daraldı. Ufak tefek beklentilerim var hayatımda olacak olan insandan. Arkadaşlar birincisi ben artık yalnız kalmak istemiyorum içeride ya da dışarıda. İkincisi öyle kısıtlayıcı şeylerle bana gelmeyin. Bunun haricinde olan her şeyi konuşur hallederiz zaten. O zaman söz sırası sizin beyler.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. Merhaba Gizem hanım. Yazdıklarınızı içten samimi buldum. Bu nedenle tanışmak istiyorum. Telinizi yazabilirseniz Whatsapptan sohbet etmek isterim. Merak etmeyin işinde gücünde dul biriyim.