Önce Sohbet Sonra Aşk

Önce sohbet sonra aşk
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Zonguldak
Medeni Durum: Bekar
İsim: Duygu
Yaş: 27
Boy Kilo: 168 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Sigortacı

Duygu’dan selam olsun herkese. Yalnız bir kadın olarak bende aranızdayım artık. Önce sohbet sonra aşk olsun istiyorum aramızda. Umuyorum ki güzel muhabbetlerimiz olur. Son zamanlarda bir arayış halindeyseniz bekleyin ve bana yazın. Yani ben 27 yaşıma girdim ve 2 senedir yalnızım. Nasıl fırtınalar koptuğunu içimde az çok anlarsınız her neyse bunları geçelim şimdi biraz isteklerim var sizlerden onları aktarayım.

Genel olarak bakıyorum ne istediklerini bilmeyen kafasında netleştirmeyen insanlar çoğunlukta. Nedir amacın gayen güzel bir aşk sevgililik süreci değilse bana neden yazıyorsun ne istiyorsun benden. Aklı başında bir insan denk gelir ve güzel duygular paylaşırız inşallah. Her ne kadar bana hissiz Duygu deseler de öyle değilim asla. Bu zamana kadar insanlarla aramı iyi tuttum yani. Ben geçimsiz biri de olmadım ki öyle desinler. Tanıyınca anlarsınız ve zaman geçtikçe çok seversiniz buna emin olabilirsiniz.

Beyler bakın şunları önceden aktarmak istiyorum. Ben saygısızlığa asla gelemem. Kısıtlamaya zaten hiç gelemem. Yani ben özgür bir kadınım. Tamam zaten sorumluluk sahibi olacağım arkadaş olacağım kişiyle ortak kararlar alacağım elbette ama sakın bu belirttiğim şeylerle gelmeyin bana olur  mu? Sözü size bırakmak ve mesajlarınızı okumak istiyorum artık.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun