Sıra Bizde Artık

Sıra bizde artık
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Zonguldak
Medeni Durum: Bekar
İsim: Pınar
Yaş: 29
Boy Kilo: 166 / 63
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Muhasebe

Selamlar herkese Pınar ben arkadaşlar. Evlenmek için buradayım sıra bizde artık öyle değil mi? Umuyorum ki uygun bir eş adayı bulacağım buradan kendime. Yaşımı merak edenler vardır. Beyler artık 29 oldum ben ya biraz da ona kafam bozuk. Yani yaş gidiyor ama ben hala hayatımın insanını bulabilmiş değilim. Erken mi bilmiyorum ama bu durum fazlasıyla canımı sıkmaya yetiyor. Belki de kendi kendime kuruntu yapıyorumdur.

Kendime çok bakarım. Peki neler bekliyorum onlara geçelim beraber. Şimdi güven konusunu olmazsa olmaz bir durumdur bende. Bir de bakış açısı denen olay var. Nedir bu; Hayattaki beklentilerimizi karşılamak mı karşılamamak mı? Yani arkadaşlar hayata farklı pencerelerden bakabiliriz elbette bu sorun değil. Yeter ki birbirimizi anlayacak seviyeye kısa sürede ulaşalım.

Her neyse geçelim bunu da mesajlarda buluşalım. İstekleriniz beklentileriniz nedir. Evlilik sürecine hazır mısınız? Gerçekten niyetiniz ciddi mi? Bunları en ince ayrıntısına kadar duymak bilmek istiyorum gerçekten. İnanın gözüm yükseklerde değil artık mutluluk sürecinde.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun