Umuda Beraber Yürüyelim

Umuda beraber yürüyelim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Zonguldak
Medeni Durum: Bekar
İsim: Aylin
Yaş: 33
Boy Kilo: 174 / 65
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Fitness Eğitmeni

Umuda beraber yürüyelim arkadaşlar ne dersiniz? Aylin ben arkadaşlar selamlar. 33 yaşında evlilik düşüncesi ile ilan açan bir bayanım ve bunun haricinde gelen mesajları da kabul etmiyorum. Flörtmüş filan bunlar değil beklentim. Ha tabi ki evlendiğimde eşimle en alasını yaparız gezer yer içeriz ama sadece eşimle olsun istiyorum artık bunlar. Yuva kurmaktan başka bir düşünce yok aklımda. Öyle kafasına göre kimse hareket etmemeli diye düşünüyorum. Bunlarla beraber dul arkadaşlar da yazabilirler sorun yok.

Bu konulara takan biri değilim. Amaç mutlu olmak değil mi? Ee o zaman sorun yok. Ben bu zamana kadar ihtiyacım olan her şeye sahip oldum kimseden bir şey beklemedim. Sadece duygularıma yenik düştüm. Şimdi ise yeni bir başlangıç zamanı gelmiştir dostlar. Güzelce yorumlarınızı ve mesajlarınızı bekliyorum. Her şey eminim çok heyecanlı ve iyi olacak. Tabi ki isteyenler için. Bu aşka burada başlamak gerçekten heyecan verici ama dereyi görmeden paçaları sıvamak olmaz.

Sabırlı olsam da birilerinin beni herhangi bir konuda bekletmesine çıldırıyorum. Aklına mantığına uymadıysam oyalama beni yani değil mi? Birkaç kez yaşadım ben bu tür şeyler ondan paylaştım. Ama baktık göz göze geldik ve güzel şeyler düşündük. İşte bu kez mutluluktan uçarım ve asla yarı yolda bırakmam bunun da sözünü vermiş olayım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun