İlk Adım Benden

İlk adım benden
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kilis
Medeni Durum: Bekar
İsim: Çiğdem
Yaş: 28
Boy Kilo: 164 / 63
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Muhasebe

İlk adım benden olsun bakalım. İyi günler ismim Çiğdem. Kendine çok iyi bakan ama hep yalnız kalan biriyim. Hata nerede bilemiyorum oysa güzel bir kadınım. Aynı zamanda öyle kendini bilmez biri falan da değilim. Güzel anlaşırım insanlarla. Herkese saygım sonsuzdur ayrıca. Bu gibi konularda üstüme tanımam. Ha yaşım 28. Artık hayatımda bir şeyleri değiştirmek istediğim için buradayım. Ama gerçekten bazı şeyler yoluna girsin istiyorum inanın. Bu hayat böyle geçmez çok iyi anladım.

Belki daha sonra anlayacak ve pişman olacaktım ama yok şimdi iyi oldu. Buraya da iyi denk geldim. Bakalım benim gibi düşünen kaç arkadaş var lütfen mesajlar gelsin konuşalım. Herkese dönüş yapacağım ayrıca. Bunlar detaylar aslında. Önemli olan kendine güvenen bir beyle ile karşılaşmak. Kısmet artık.

Bekleyip göreceğiz hep beraber. Umuyorum güzel şeyler olacaktır. Can sıkıntısı başıma bela olmaya başladı artık. Neredeyse tüm hayatım iş ev arası gidip gelmekle geçiyor. Birazda heyecanım var mazur görün. Mesajların tamamını okuyacağımı söylemek isterim arkadaşlar. Şimdilik sağlıcakla kalın. Görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum