İyi Sanıyorlar

İyi sanıyorlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kilis
Medeni Durum: Dul
İsim: Başak
Yaş: 35
Boy Kilo: 166 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Memur

Başak benim adım. Böyle sessiz sedasızım diye iyi sanıyorlar beni. İyi günler diliyorum arkadaşlar. 35 yaşındayım. İlk kez hayatımda doğru bir karar aldım sanırım. Bakalım onu da nasıl değerlendireceğiz. Doğru kişi çıkacak mı karşımıza. Neyse ben kendimden kısaca bahsetmek istiyorum. Buyurun lütfen okuyun sonuna kadar ve sonra da dönüşlerinizi bekliyorum. Şimdi arkadaşlar birincisi ben kıskanç bir yapıda değilim.

Günümüzde kıskançlıktan çok çeken var. İkincisi sevgilimi asla yarı yolda bırakmam. Manevi olarak ta kendimi hazır hissediyorum artık yeni bir ilişkiye. Son zamanlarda yaşadığım süreçler beni çok daha kızdırıyor. Kendime vakit ayıramıyorum işten dolayı. Hayatımda biri olsa tüm ilgimi ona göstersem falan istiyorum işte. Neyse bakacağız. Süreç sandığımızdan çok daha uzun biliyorum bunu.

Ona rağmen doğru insana ulaşacağıma dair içimde geniş bir düşünce var. Varsın olsun biraz daha yalnız kalayım ne olacak? Ama sevgilime göstereceğim ilginin ne kadar anlamlı olduğunu bir ben biliyorum. Öyle çok güzelliğe önem vermem, sevsin yeter. Saygımız gitmesin. Birbirimizi kırmadan yaşamaya devam edelim. İşte tüm beklentim bu yönde arkadaşlar. Çok mu şey istedim acaba? Sanmıyorum. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum